Spomienka na Kollbyho je stále živá i počas sviatkov

Kollby si vyberá novú destináciu

Náhly a nečakaný odchod Kollbyho bol veľkým šokom. Minuloročné vianočné sviatky boli tým riadne poznamenané. Tento rok sa ale situácia o niečo zlepšila, no na Kollbyho sa v žiadnom prípade nezabudlo. Spomienky sú stále živé a udržiavané a to aj vďaka tomuto webu.
Kollbýček ukončil svoju pozemskú púť 15.12.2012. Keďže už vtedy som chcel, aby zažil posledné Vianoce, stromček som postavil už 01.12. To sa stalo novou tradíciou. Zároveň od tohto dátumu každý deň horí sviečka na jeho pamiatku.

 photo PC240107copy_zpsb0f46aaa.jpg

Nezabúdame ale ani na miesto jeho posledného odpočinku.
O to sa s láskou stará sesternica s manželom.

 photo DSC07517copy_zps17891662.jpg

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentáre to “Spomienka na Kollbyho je stále živá i počas sviatkov”

  1. Darina píše:

    Čítala som smutný príbeh Kolbýčka na Vašom blogu, o to smutnejšie, že sa to stalo krátko pred Vianocami. Našťastie prevažujú tie radostné okamihy s cicami:-) Urobili ste všetko pre jeho záchranu, žiaľ asi osud bol takýto.
    Ja som minulý február zažila tiež stratu mačičky Mišky, o to smutnejšie to bolo, že mohla žiť,pochybili vyslovene veterinarky…….dve mladé kočky, ktoré podľa mňa mali ešte pracovať pod dozorom starších a hlavne skúsenejších.

  2. admin Kajo píše:

    Tak to ma nesmierne mrzí. Niekedy sa v živote dejú veci, ktorých význam je nám neznámy a my sa musíme len zmieriť s výsledkom.

Zanechaj reakciu