Robinove výsledky sú po homeopatikách takmer v norme

Po 3 mesiacoch od prvých krvných testov sa Robinov stav výrazne zlepšil a stabilizoval. Svoj podiel na tom má nielen veterinárna diéta a Robinov vlastný odpor k mäsu a vnútornostiam, ale tiež rastlinné preparáty a homeopatiká. Len 14 dní s prvou dávnou homeopatických liekov stačilo na to, aby sa Robinove hodnoty upravili, klesli do normálu alebo s ak nemu priblížili.

Aktuálne jeho výsledky vybočujú u sodíku, cholesterolu a glukózy a aj to len nepatrne. Všetky ostatné ukazovatele má vporiadku. Je to veľký úspech! Prvá dávka homeopatík trvala len 14 dní. Následne bol Robinko testovaný, a mal 6 dní oddych od liečby – dostával len granule, nepodával som ani rastlinný preparát ani ďalšie homeopatiká.  K liečbe sa vraciame dnes, 25.09.2017.

testRobin mačka.

Zároveň ma veľmi teší aj fakt, že krásne naberá na váhe. Aktuálne je na 4,7kg a to ešte pred dvomi mesiacmi mal necelé 4 kg. Liečbu Robinko zvláda príkladne, no bohužiaľ sa ale uňho vyskytla jedna nečistotnosť, celkovo je to druhá od liečby.

Robin sa vyhrieva

V liečbe budeme pokračovať aj naďalej. Homeopatiká sme dostali silnejšie a budeme podávať už len jednu dávku a to po dobu 30 dní. Ako doplnok budem i naďalej podávať vitamín C a bylinný preparát, diétne granulky sú samozrejmosťou. Najbližší test plánujem až o potom.

Podobné príspevky:

Robinove výsledky krvi sa vylepšili – liečba zlyhávania obličiek zabrala

Robin začne s homeopatickou liečbou zlyhávania obličiek

Robinko započal liečbu zlyhávania obličiek

 

4 Comments

  1. Kajo a Robinko, teším sa. Nie som síce doktor, ale mám skúsenosť s princípom, že je potrebných 1-3 mesiace, dokiaľ sa po podaní liekov obličky stabilizujú, myslím tým pokles kreatinínu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *