Otrasný tribute Hello Kitty od rádoby hviezdičky Courtney Stodden

Mladučká američanka Courtney Stodenn sa silou mocou snaží preraziť vo veľkom svete amerického šoubiznisu. Vyumelkovaná kráska, ktorá je chodiacou reklamou na kliniku plastickej chirurgie veľmi túži po kariére reality šou hviezdy alebo speváčky. To, čím sa ale stáva známou, je však jej vtieravosť, akou sa snaží preraziť. Neustále produkuje piesne a videá, ktorými sa snaží získať záujem ľudí i médií.

Courtney sa však preslávila najmä tým, že je manželkou béčkového herca Douga Hutchinsova, ktorý má 52 rokov. V čase svadby (v roku 2011) mala Courtney iba 16 rokov a doklady potrebné pre uzavretie sobáša v Las Vegas za ňu podpísala jej matka.

V jednom zo svojich videí sa ako sporo odetá snaží vzdať hold mačičke Hello Kitty.
V krátkom videjku nám ukáže nielen kŕmenie mačky, ale aj vydávenie bezoáru, škriabanie dverí, odpočinok vonku a použitie toalety – dievča má teda zmysel pre humor. 🙂
Výsledok je otrasný, ale mužské publikum určite poteší.

Courtney ale zvieratká naozaj miluje a práve preto nahrala i video pre organizáciu PeTa, aby vyjadrila svoju náklonnosť k adopciám domácich miláčikov z útulkov a vegetariánskemu spôsobu života.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *