Mačka prežila týždeň vo vraku karavanu

logo správy

Američanka Ann Laubacker riadila karavan so svojím psom, 4 mačkami a svojou starou 88-ročnou mamou cestou z Floridy do New Yorku. Všetko sa zdalo ako obyčajný výlet, no ako to v živote chodí, prekvapenia nás vedia zastihnúť takmer vždy a všade.
V Južnej Karolíne Ann stratila kontrolu nad obrovským karavanom a ten sa na diaľnici prevrátil. To, čo vyzeralo ako obrovská nehoda ale dopadlo dobre. Obe ženy, pes a tri mačky vyviazli bez zranení.
Bohužiaľ 11 ročný šedý kocúr Spencer sa stratil, nikde ho nemohli nájsť. Ann predpokladala, že Spencer utiekol do blízkeho lesa, kde sa dával doporiadku po šoku, ktorý zažil pri nehode. Keďže ho ale nemohli nájsť, rozhodli sa nakoniec odísť, zvyšok cesty do New Yorku však leteli. Doma za kocúrikom veľmi smútili.

Asi po týždni od nehody, prišiel poistný agent skontrolovať vrak karavanu a oceniť škodu. V zadnej časti vraku našiel medzi potrubím a stenou šedého kocúra. Bol to Spencer. Celý čas pravdepodobne čakal pri známom mieste na a svojich pánov, aby ho našli a zachránili.
Terry zviera zobral do miestneho útulku, kde bol vyšetrený. Okrem dehydratácia mu nič nechýbalo. Bolo to veľké šťastie.
Šťastný príbeh!

Informácia prevzatá zo správy tu.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Zanechaj reakciu