Hodvábny kožúšok takmer ihneď!

Rovnako ako u ľudí sú vlasy často považované za korunku krásy, tak u mačiek je to ich kožuch. Každý majiteľ si praje, aby ho jeho maznáčik mal zdravo vyzerajúci, lesklý a hebký na dotyk. K tomu mu ale treba pomôcť. Základom je nielen pravidelná starostlivosť oňho (či už zo strany samotnej mačky, alebo majiteľa), ale taktiež vyvážená a plnohodnotná strava, ktorá poskytne mačičke všetky dôležité prvky potrebné pre jej zdravie a krásu.

Ako som už písal v hlavnom článku o starostlivosti o mačací kožúšok existujú aj viaceré doplnky, ktoré krásnemu kožúšku napomáhajú.

Ja využívam rybí olej z lososa, ktorého účinky sú zrejmé už na druhý deň. Kožúšok je lesklý, jemný, hodvábny, hustý a zdravý.
Photobucket

Okrem toho som len tento týždeň vyskúšal multivitamínovú pastu, ktorej pozitívne účinky sú tiež takmer okamžité. Mačkám chutí a zároveň im aj pomáha, čo je skvelá kombinácia.
Multivitamínová pasta

Je možné, že nie všetky mačičky budú mať záujem o tieto doplnkové produkty. Rybí olej sa môže zamiešať s nejakou pastou, kapsičkou či konzervou, ktorá bude tiež s príchuťou rýb.
Multivitamínovú pastu môžeme tiež primiešať do bežného krmiva a tým ho ozvláštniť.

Photobucket

Naša Lola mala ešte ako mačiatko problémy so srsťou, ktoré súviseli zo zlými podmienkami v ktorých sa nachádzala. Kombináciou viacerých faktorov sa jej stav dostal do takého štádia, že o väčšiu časť svojej srsti prišla.
Dnes je ale všetko inak. Lolinka je krásna, zdravá, mladá dáma, ktorá sa pýši nádherným čiernym kožuchom, ktorý jej môžu závidieť aj výstavné micky. Lolíček miluje rybí olej aj multivitamínovú pastu a tie jej veľmi pomohli k tomu aby skrásnela a žiarila. 🙂
Lola a jej lesklý zdravý kožúšok I
Lola a jej lesklý zdravý kožúšok II
Lola a jej lesklý zdravý kožúšok III

Takže ak Vaše micky potrebujú dopomôcť ku krásnemu kožúšku, rozhodne odporúčam oba vyššie spomenuté produkty. Uvidíte sami ten rýchly efekt zlepšenia už na druhý deň!

2 Comments

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *