Hello kitty uvádza kolekciu spodného prádla

Asi najznámejšou mačkou na svete je Hello Kitty. Tá za svoju 30 ročnú existenciu pokryla všetky segmenty trhu, ktoré mohla. Od rozprávok, cez seriály, film a hudbu prenikla do potravinárskeho priemyslu až k móde, šperkom, parfémom a elektronike. Hello Kitty je skutočnou módnou ikonou vo svete mačiek a produktov s jej podobizňou je nespočetne veľa. V súčasnosti sa na trh uvádza prvá kolekcia spodného prádla pod touto značkou.

Tvorcovia naznámejšiej mačky na svete sa spojili so spoločnosťou HANKY PANKY, aby vytvorili kombináciu ikonickej grafiky Hello kitty a intímneho spodného prádla.

Kolekcia spodnej bielizne určená najmä pre mladé dievčatá a ženy sa bude cenovo pohybovať od $27 do $98 v sieti the Hanky Panky TM. Sortiment kolekcie Hello Kitty collection ponúkne všetko, i kúsky pre vekovú kategóriu 18+ vrátane tango nohavičiek, chlapčenských šortiek a trenírok či nátelníkov s kryštálikmi a mačacou tvárou.
Photobucket

Kolekciu bude možné zakúpiť už od mája tohto roku prostredníctvo internetových obchodov HANKY PANKY a SANRIO a tiež v obchodoch a butikoch, ale až od 30 júna.

Zdroj informácií a obrázkov tu , tu a tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *